Poszukujesz doradcy finansowego, który odpowiednio zaopiekuje się finansami Twojego przedsiębiorstwa? Zapoznaj się z ofertą firmy Consulter i wybierz usługę dla siebie.

Consulter – doradca finansowy Wołomin, który sprosta Twoim oczekiwaniom

Nazywam się Rafał Nowakowski i od dwunastu lat pomagam w kwestiach finansowych zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom jako doradca finansowy. Posiadam wiedzę zarówno w obszarze przepisów prawnych, jak i finansów, połączone z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w bankowości, dzięki czemu, moi klienci otrzymują ode mnie kompleksowe usługi i doradztwo w każdej sprawie dotyczącej sfery finansowej z jaką się do mnie zwrócą. Mnogość różnych sytuacji finansowych w jakich znalazły się przedsiębiorstwa moich klientów podczas ostatnich dwunastu lat (niekiedy szczególnie trudnych) sprawiła, że potrafię znaleźć wyjście z sytuacji, które na początku wydają się nie do przejścia. Pomogę Państwu w wielu sprawach, z którymi muszą się Państwo mierzyć – zarówno w odbudowaniu wiarygodności kredytowej jak i zdobyciu najlepszej oferty dotyczącej różnych produktów finansowych.

Usługi oferowane przez firmę Consulter – doradca finansowy Wołomin

Firma Consulter oferuje swoim klientom profesjonalną pomoc i doradztwo w różnych aspektach związanych z finansami danego przedsiębiorstwa. Współpraca zwykle rozpoczyna się od przeprowadzenia dogłębnego wywiadu w celu zdobycia, jak największej ilości informacji na temat firmy oraz oczekiwań i potrzeb klienta. Następnie opracowujemy plan finansowy dla przedsiębiorstwa, który zawiera propozycje działań i rozwiązań zmierzających do poprawy sytuacji finansowej.

doradca finansowy Wołomin

Obszary, według których współpracujemy z naszymi klientami:

1. Pomoc w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu lub pożyczki – jest to oferta skierowana zarówno do przedsiębiorstw, które potrzebują kredytu na rozwój swojej firmy, ale także do osób prywatnych, którzy potrzebują środków na przykład na zakup mieszkania.
2. Pomoc w znalezieniu najlepszej oferty leasingu – zgodnej z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów.
3. Pomoc w doborze odpowiedniego faktoringu dla danej firmy, który pomógłby w zachowaniu stabilności oraz płynności finansowej.
4. Pomoc w obszarze nieruchomości – w zależności od tego, czy klient chce zakupić nieruchomość, czy ją sprzedać – nasza oferta obejmuje pośrednictwo, doradztwo, wyszukiwanie najlepszych ofert oraz negocjacje ceny, monitorowanie aspektów prawnych czy organizacja dokumentacji.

Podsumowanie – dlaczego warto nas wybrać – doradca finansowy Wołomin

indywidualne podejście do każdego klienta – oferta dostosowana do specyfiki i potrzeb danego przedsiębiorstwa,
– profesjonalne doradztwo wynikające z kompleksowej wiedzy i doświadczenia zarówno w bankowości detalicznej jak i biznesowej,
– pomoc w przezwyciężeniu nawet trudnych sytuacji finanoswych,
– plan finansowy nakierowany na długotrwały rozwój,
– wyszukiwanie najlepszych ofert produktów finansowych
– pomoc w całym procesie pozyskania środków od instytucji finansowej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru usługi dla siebie – skontaktuj się z nami i spójrz na swoją sytuację finansową z innej perspektywy!