Doradca leasingowy

Doradca leasingowy
Doradca leasingowy

 Każdy sukces w biznesie zaczyna się od dobrze podjętej decyzji. A gdy chodzi o finansowanie Twojego przedsięwzięcia leasingiem, wybór odpowiedniej formy i oferty cenowej może stać się kluczowy.

 Jako Twój doradca leasingowy, chcę Cię wprowadzić w świat korzyści podatkowych i finansowych, które niesie ze sobą leasing. Pomogę Ci również pozyskać leasing na najlepszych warunkach cenowych. Poznaj różne rodzaje leasingu. Zadzwoń i powiedz co chcesz sfinansować leasingiem a pomogę Ci wybrać najlepszy.

Leasing Operacyjny

Gdy zależy Ci na elastyczności w użytkowaniu środka trwałego i kosztach uzyskania przychodu. Leasing operacyjny to najpopularniejsza forma finansowania składników majątku trwałego gdzie przedmiot umowy w trakcie jej trwania pozostaje własnością leasingodawcy.

Nie pozwól, aby skomplikowane procedury i zawiłe oferty leasingowe stały się barierą w rozwijaniu Twojego biznesu. Skorzystaj z mojego 15 letniego doświadczenia i wiedzy, aby oferta cenowa i proces leasingowy był dla Ciebie proste, jasne i korzystne cenowo. Skontaktuj się ze mną już dziś i dowiedz się, jak mogę Ci pomóc w znalezieniu najlepszego leasingu operacyjnego dla Twojego firmy. Zadzwoń ☎︎

Dowiedz się więcej 👇Leasing Operacyjny

Leasing finansowy

Gdy chcesz zmniejszyć kwotę podatku dochodowego dokonując amortyzacji w ramach ustalonych limitów lub jednorazowo odliczyć VAT. Leasing finansowy będzie również korzystnym rozwiązaniem, gdy chcesz kupić auto używane w komisie samochodowym lub sprzęt z przypisaną niższą stawką VAT. Przedmiot leasingu staje się zawsze własnością leasingobiorcy z chwilą zapłaty ostaniej raty leasingowej.

Dowiedz się więcej 👇Leasing finansowy

Leasing Zwrotny i Leasing Nieruchomości

Gdy chcesz zrefinansować koszty zakupu i uwolnić gotówkę z posiadanych środków trwałych w tym nieruchomości sprzedając firmie leasingowej przedmiot leasingu i jednocześnie biorąc go w leasing. To również bardzo korzystna podatkowo opcja przy leasingu drogich samochodów gdy chcesz skorzystać z podwójnego limitu amortyzacyjnego.

Dowiedz się więcej 👇Leasing zwrotny i Leasing Nieruchomości

Pożyczka Leasingowa

Gdy Twoja firma nie jest płatnikiem VAT a chcesz nabyć środek trwały na własność, pożyczka leasingowa będzie idealnym rozwiązaniem. Szczególnie gdy występujesz o dofinansowanie ze środków UE lub dotacje na sprzęt z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Pożyczka leasingowa sprawdzi się również gdy importujesz towary objęte niższą stawką podatku VAT.

Dowiedz się więcej 👇Pożyczka leasingowa

Wynajem Długoterminowy

Gdy potrzebujesz środka trwałego na określony czas i zależy Ci na wygodzie w użytkowaniu  bez konieczności pamiętania o serwisach czy przeglądach. Przy wynajmie nie musisz angażować żadnych środków własnych na starcie ani pamiętać o ubezpieczeniu. Otrzymujesz nowe, gotowe do używania auto płacąc raty za najem i zwracając je po umówionym okresie.

Dowiedz się więcej 👇Wynajem długoterminowy

Doradca leasingowy Warszawa 

Leasing to bardzo wygodna i korzystna forma finansowania środków trwałych i inwestycji. Decyzje o zawarciu umowy leasingu należy podejmować mądrze i świadomie sprawdzając wszystkie zapisy w umowie. Jako doradca leasingowy wspieram od wielu lat przedsiębiorców w doborze najlepszych ofert leasingowych. Dodatkowo zwracam ich uwagę na istotne zapisy w umowie czy zakres posiadanego ubezpieczenia.

W praktyce funkcjonuje co najmniej kilka różnych form leasingu – leasing operacyjny, finansowy, zwrotny czy pożyczka leasingowa. Każda z nich niesie za sobą inne skutki podatkowe odnośnie rozliczenia kosztów leasingu czy możliwości odliczenia podatku Vat. Dlatego bardzo ważne jest, aby dobrać właściwy leasing w zależności od finansowanego przedmiotu oraz spodziewanych korzyści podatkowych dla leasingobiorcy.

Doradca leasingowy – jak wybrać najlepszą ofertę?

Często dzwonią do mnie klienci poszukujący tańszej oferty leasingu z pytaniem, dlaczego jedna firma leasingowa przygotowała ofertę z sumą opłat na 105%. Inna na 109% a jeszcze inna z kosztem 112%? Dobry doradca leasingowy powinien wskazać, że zawsze należy uważnie przyjrzeć się każdej ofercie leasingu. I poza kosztem całkowitym sprawdzić jej dokładne parametry, gdyż suma kosztów w ofercie leasingowej nie zależy tylko od oprocentowania. Uwzględnia ona wiele innych istotnych elementów, których często na pierwszy rzut oka nie widać.

Leasing doradztwo Warszawa – skorzystaj z pomocy

Jako doradca leasingowy od 15 lat wyszukuję dla moich klientów najlepsze oferty i pomagam im podpisywać bezpieczne i korzystne umowy leasingowe. Współpracuję z większością dostępnych na rynku firm leasingowych co gwarantuje moim klientom szeroki wybór atrakcyjnych ofert. Pomagając moim klientom w doborze najbardziej odpowiedniego rozwiązania leasingowego, biorę pod uwagę zarówno aspekty optymalizacji podatkowej, jak i minimalizację kosztów. Dodatkowo, dokładnie analizuję i weryfikuję rzeczywiste koszty leasingu. Skrupulatnie zwracam uwagę na kluczowe punkty w umowie, co pozwala unikać potencjalnych pułapek i chroni przed ewentualnymi problemami w przyszłości.

Doradca leasingowy Warszawa – kontakt

Jeśli nie wiesz czy dany przedmiot można sfinansować leasingiem, czy dostawca zostanie zaakceptowany przez leasing, zastanawiasz się czy dana oferta odpowiada Twoim potrzebom lub czy transakcja zostanie sfinansowana, skontaktuj się ze mną. W trakcie naszej współpracy, nie tylko pomogę Ci w zebraniu niezbędnych dokumentów, ale również dokładnie obliczę Twoją zdolność kredytową. Razem omówimy harmonogram spłat, a także przeszukam rynek w poszukiwaniu najbardziej korzystnej oferty dla Ciebie. Dzięki odpowiedniej formie finansowania, możesz liczyć na znaczące korzyści podatkowe i finansowe. Przez lata swojej pracy zawodowej, miałem przyjemność wspierać moich klientów w finansowaniu leasingowym wielu środków trwałych oraz inwestycji, w tym również nieruchomości. Bazując na moim bogatym doświadczeniu i wiedzy, zapewniam Ci wybór najlepszych dostępnych opcji oraz poczucie bezpieczeństwa w podejmowanych decyzjach.

Skonsultuj się bezpłatnie! Napisz do mnie na doradca@consulter.pl lub zadzwoń