Znajdę dla Ciebie najlepszy leasing dostosowany do potrzeb biznesowych Twojej Firmy!

Leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, pożyczka leasingowa, leasing nieruchomości! 

Czy wiesz że w ramach leasingu możesz sfinansować myjnie samochodowe, place zabaw, drony, a nawet oprogramowanie?  Leasing to bardzo opłacalne rozwiązanie z uwagi na korzyści podatkowe. Dodatkowo leasing nie obciąża zdolności kredytowej. A dzięki amortyzacji środka trwałego może nawet ją poprawić. Powiedz co chcesz sfinansować, a wspólnie znajdziemy najlepszy leasing dla Ciebie.

Poznaj różne rodzaje leasingu. Zadzwoń i powiedz co chcesz sfinansować leasingiem?

Doradca leasingowy Warszawa 

Leasing to bardzo wygodna i korzystna forma finansowania środków trwałych i inwestycji, ale decyzje o zawarciu umowy leasingu należy podejmować mądrze i świadomie sprawdzając wszystkie zapisy w umowie. Jako doradca leasingowy wspieram od wielu lat przedsiębiorców w doborze najlepszych ofert leasingowych oraz zwracam ich uwagę na istotne zapisy w umowie czy zakres posiadanego ubezpieczenia.

W praktyce funkcjonuje co najmniej kilka różnych form leasingu – leasing operacyjny, finansowy, zwrotny czy pożyczka leasingowa. Każda z nich niesie za sobą inne skutki podatkowe odnośnie rozliczenia kosztów leasingu czy możliwości odliczenia podatku Vat. Dlatego bardzo ważne jest, aby dobrać właściwy leasing w zależności od finansowanego przedmiotu oraz spodziewanych korzyści podatkowych dla leasingobiorcy.

Doradca leasingowy – jak wybrać najlepszą ofertę?

Często dzwonią do mnie klienci poszukujący tańszej oferty leasingu z pytaniem, dlaczego jedna firma leasingowa przygotowała ofertę z sumą opłat na 105%, inna na 109% a jeszcze inna z kosztem 112%? Zawsze należy uważnie przyjrzeć się każdej ofercie leasingu i poza kosztem całkowitym sprawdzić jej dokładne parametry, gdyż suma kosztów w ofercie leasingowej nie zależy tylko od oprocentowania, ale uwzględnia wiele innych istotnych elementów, których często na pierwszy rzut oka nie widać.

Leasing samochodu i nie tylko

Jako doradca leasingowy od 15 lat wyszukuję dla moich klientów najlepsze oferty i pomagam im podpisywać bezpieczne i korzystne umowy leasingowe. Współpracuję z większością dostępnych na rynku firm leasingowych co gwarantuje moim klientom szeroki wybór atrakcyjnych ofert. Pomagam im zweryfikować realny koszt leasingu i zwracam uwagę na najważniejsze zapisy w umowie, aby uniknąć pułapek i ewentualnych problemów w przyszłości.

Doradca leasingowy Warszawa – kontakt

Jeśli nie wiesz czy dany przedmiot można sfinansować leasingiem lub zastanawiasz się czy dana oferta odpowiada Twoim potrzebom, skontaktuj się ze mną. Wybór właściwej formy finansowania pozwoli Ci osiągnąć korzyści podatkowe i finansowe. W swojej karierze pomogłem moim klientom sfinansować leasingiem setki środków trwałych i inwestycji (w tym nieruchomości). Moje doświadczenie i posiadana wiedza gwarantują Ci wybór najlepszych dostępnych rozwiązań i bezpieczeństwo.

Wypełnij formularz w zakładce kontakt i napisz co chcesz sfinansować leasingiem lub zadzwoń.