Agent nieruchomości rynek pierwotny

Agent nieruchomości rynek pierwotny
Agent nieruchomości rynek pierwotny

Mieszkania rynek pierwotny – bezpieczny zakup z agentem

Zakup mieszkania od dewelopera to wbrew pozorom czasochłonny i złożony proces. Większość ludzi przechodzi go raz w życiu, dlatego popełnia kosztowne błędy. Jednak w Twoim przypadku nie musi tak być! Możesz oszczędzić czas i pieniądze, a do tego – uniknąć nadmiernego stresu stawiając swoje potrzeby i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Zupełnie bezpłatnie pomogę Ci:

  • wyszukać lokal mieszkalny i pod inwestycję, np. z myślą o wynajmie,
  • wynegocjować niższą cenę u dewelopera i dogodne dla Ciebie warunki płatności,
  • przeanalizować umowę deweloperską, by zabezpieczyć Twoje interesy,
  • ustalić Twoją zdolność kredytową,
  • znaleźć najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt hipoteczny,
  • kupić bez ryzyka apartament premium za granicą, np. w słonecznej i ciepłej Hiszpanii,
  • znaleźć operatora, który zajmie się za Ciebie obsługą najemców.

Agent nieruchomości rynek pierwotny – ekspercka pomoc

Niczym nie ryzykujesz, wybierając moje usługi. Możesz za to w jednym miejscu, całkowicie za darmo i bez zobowiązań, otrzymać kompleksowe wsparcie w zakupie nieruchomości na rynku pierwotnym.

Przeprowadzę Cię przez ten proces krok po kroku, ograniczając Twoje zaangażowanie do minimum. Od wielu lat jako prawnik z wykształcenia, licencjonowany przez PFRN pośrednik i zarządca nieruchomości z powodzeniem pomagam osobom takim jak Ty.

Doświadczenie i znajomość rynku sprawiają, że wiem, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwania i analizowania ofert deweloperów oraz banków. Dzięki temu jestem w stanie należycie zadbać o bezpieczeństwo transakcji i Twoje interesy.

Dlaczego moja pomoc jest dla Ciebie bezpłatna? Ponieważ za usługę pośrednictwa otrzymuję wynagrodzenie od dewelopera tak samo jak od banku, gdy wnioskujesz o kredyt za moim pośrednictwem. Moje wynagrodzenie w żaden sposób nie wypływa na cenę kupowanego przez Ciebie lokalu ani na cenę kredytu. Co więcej, gwarantowana prowizja sprawia, że mogę wynegocjować dla Ciebie lepsze warunki zakupu i najtańszy kredyt.

Chcesz bez przykrych niespodzianek kupić nowe mieszkanie albo lokal usługowy? Potrzebujesz na to kredytu hipotecznego albo inwestycyjnego? Myślisz o inwestycji w nieruchomości lub zarabianiu na wynajmie?

Skorzystaj z bezpłatnej i gruntownej pomocy w całym procesie. Czekam na telefon od Ciebie. Zadzwoń już teraz lub napisz do mnie na doradca@consulter.pl