Rafał Nowakowski doradca finansowy i kredytowy dla firm i konsumentów

Rafał Nowakowski – doradca finansowy Warszawa dla firm i osób prywatnych

Witaj! Nazywam się Rafał Nowakowski, Moje wykształcenie prawnicze połączone z głęboką pasją do finansów zaowocowało założeniem marki Consulter. Przez ponad dekadę rozwijałem swoje umiejętności w sektorze bankowości detalicznej, biznesowej i korporacyjnej. W związku z pracą na różnych stanowiskach zdobyłem cenne doświadczenie i wiedzę, które teraz wykorzystuję, aby pomóc Tobie. Jeśli chcesz poznać moje doświadczenie zawodowe – odwiedź mój profil na Linkedin.

Jako doradca z licencjami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (pośrednik w obrocie nieruchomościami nr 26202 i zarządca nieruchomości nr 29876), łączę umiejętności prawnicze z finansowymi oraz wiedzą na temat nieruchomości. Ponieważ realnie pomagam klientom indywidualnym i firmom w rozwiązywaniu problemów finansowych oraz realizacji ważnych celów biznesowych i życiowych. Pomogę Ci sprawnie wyszukać odpowiednią nieruchomość i przeprowadzę przez proces zakupu. Znajdę najkorzystniejszą formę finansowania – kredyt hipoteczny czy kredyt inwestycyjny

Doradca kredytowy Warszawa dla firm i konsumentów

Od ponad 15 lat analizuję sytuację finansową różnych firm oraz osób fizycznych. Ta praktyka pozwoliła mi wypracować skuteczne metody radzenia sobie z wyzwaniami finansowymi w różnych branżach. Moja przewaga tkwi w indywidualnym podejściu do każdego klienta – Twój case study to mój kolejny projekt do rozwiązania.

Czy jesteś zniechęcony odmownymi decyzjami banków i innych instytucji finansowych? Jako ekspert finansowy i kredytowy w trudnych sprawach, potrafię znaleźć wyjście nawet z najbardziej skomplikowanych sytuacji finansowych. Oczywiście nie musisz mi wierzyć na słowo. Zapraszam Cię do zapoznania się z opiniami klientów na mojej Wizytówce Google oraz na Facebook. Liczne pozytywne recenzje osób którym pomogłem potwierdzają moją skuteczność i rzetelność.

Jako doradca finansowy i kredytowy, specjalizuję się w pozyskiwaniu różnych form finansowania dla firm (JDG, spółki osobowe i kapitałowe), a także w kredytach i pożyczkach dla osób fizycznych. Wyszukuję najlepsze produkty finansowe dostępne na rynku i przeprowadzam Cię przez cały proces pozyskania finansowania. Od wniosku, przez analizę, aż po podpisanie umowy. Uzyskasz profesjonalne wsparcie w całym procesie zakupu nieruchomości zarówno dla siebie jak i dla swojej firmy.

Jako pośrednik nieruchomości, specjalizuję się w obsłudze rynku pierwotnego. Moim zadaniem jest pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego lokalu, negocjacji ceny, analizie umowy rezerwacyjnej i deweloperskiej.

Działam dla Ciebie i z Tobą – moim celem jest Twoje zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa. Dlatego zapewniam Ci fachową pomoc na każdym etapie procesu. Od pierwszego kontaktu, aż po finalizację transakcji. Razem ze mną zrozumiesz dokładnie produkt o który wnioskujesz aby czuć się pewnie.

Doradca finansowy i Doradca kredytowy – uznanie magazynu Forbes 

Rafał Nowakowski Forbes
Rafał Nowakowski Forbes – „Historia jednego kredytu, czyli firma jak nowa”

Moje umiejętności zdobyły uznanie prestiżowego magazynu Forbes, który opublikował artykuł o tym, jak pomogłem jednej z firm uporządkować chaos w płatnościach dobierając właściwe rozwiązania finansowe i kredytowe. Z pewnością gdy przeczytasz ten artykuł lepiej zrozumiesz jak mogę pomóc Tobie i Twojej firmie w podobnych wyzwaniach. Forbes – Historia jednego kredytu, czyli firma jak nowa

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat różnych produktów finansowych takich jak kredyty i pożyczki, leasing czy faktoring? Gorąco zachęcam do odwiedzenia mojego bloga, gdzie regularnie dzielę się aktualnymi i praktycznymi informacjami.

Czekam na Twój kontakt. Razem możemy zrealizować Twoje cele finansowe!

Rafał Nowakowski – doradca finansowy i kredytowy, właściciel marki Consulter