Chcesz kupić dom lub mieszkanie i szukasz najlepszego kredytu hipotecznego ?

Nie wiesz czy będziesz miał zdolność na kredyt hipoteczny ?

Potrzebujesz większej kwoty na dowolny cel ?

A może szukasz najlepszego kredytu gotówkowego ?

Dowiedz się więcej o kredytach dla Ciebie jako konsumenta:

Doradca hipoteczny

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie zaciągane z reguły na kilkadziesiąt lat. Długi okres czasu generuje wysoki koszt odsetkowy, dlatego ważne aby dobrać go mądrze. Nie należy się kierować tylko najniższą ratą i brać kredyt na maksymalny okres. Powinno się dobrać wysokość raty do własnej sytuacji finansowej i swojej zdolności kredytowej. Warto również ocenić czy wziąć kredyt z oprocentowaniem stałym a może zmiennym oraz czy korzystniejsza dla nas będzie rata annuitetowa czy malejąca. Nie powinno się również patrzeć tylko na sam poziom marży która jest składową oprocentowania. Warto wziąć pod uwagę wszystkie prowizje i opłaty z nim związane a wpływające na poziom RRSO oraz warunki zawarte w umowie kredytowej. Warto rozważyć wysokość wkładu własnego, który nie tylko wpływa na cenę kredytu, ale również jako nasz udział w inwestycji (jaką jest zakup mieszkania lub domu) redukuje na starcie wysokość zadłużenia wobec wartości nieruchomości a przez to mityguje nasze ryzyko.

Doradca kredytów hipotecznych Warszawa

Jako doradca kredytowy od wielu pomagam znaleźć klientom najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Dodatkowo pomagam dopasować kredyt do potrzeb i możliwości kredytobiorcy. Pomogę Ci w zebraniu wszystkich wymaganych przez bank dokumentów i będę czuwał nad procesem kredytowym od momentu złożenia wniosku aż do wypłaty kredytu. Co więcej moja pomoc dla Ciebie jest całkowicie bezpłatna. Jako pośrednik kredytów hipotecznych jestem wynagradzany przez bank, a moje wynagrodzenie w żaden sposób nie wpływa na cenę Twojego kredytu. Otrzymasz taki sam kredyt wnioskując o niego za moim pośrednictwem, jak robiąc to samemu.

Jako prawnik z wykształcenia dodatkowo pomagam moim klientom zweryfikować księgę wieczystą oraz inne dokumenty związane z nabywaną nieruchomością. Zwracam uwagę na zapisy zawarte w umowie przedwstępnej, umowie deweloperskiej oraz w umowie kredytowej, abyś czuł/a się bezpiecznie i pewnie.

Dużo aktualnych informacji na temat kredytów hipotecznych znajdziesz na moim blogu

O tym dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy możesz przeczytać tutaj

Najlepszą rekomendacjąopinie klientów. Przeczytaj na mojej wizytówce firmowej co mówią o mnie klienci, którym pomogłem i napisz do mnie lub zadzwoń – Consulter Doradca Finansowy