Chcesz poprawić płynność finansową swojej firmy ?

Potrzebujesz środków na rozwój biznesu lub dokończenie inwestycji ?

Twoja firma podpisała kontrakt i potrzebuje środków na jego realizacje ?

A może chcesz zabezpieczyć swoje transakcje w kontaktach handlowych ?

Poznaj różne rodzaje finansowania swojego biznesu i wybierz właściwy:

Doradca kredytowy dla firm

Trudnym wyzwaniem dla firm w dzisiejszych czasach jest dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość gospodarcza. Przedsiębiorstwa narażone są na różnego rodzaju ryzyka. Aby utrzymać firmę na rynku trzeba wykazać się często zdolnością reagowania na pojawiające się sytuacje, zdolnością przewidywania oraz wykorzystania pojawiających się szans.

Wszelkie decyzje finansowe, aby były bezpieczne i efektywne powinny iść w parze z kontrolowaniem poziomu ryzyka finansowego – dźwigni finansowej. Odpowiedzialne i nastawione na rozwój przedsiębiorstwa korzystają z finansowania zewnętrznego tj. kredyty i pożyczki i wypracowują zysk dużo wyższy niż koszt tego finansowania.

W obecnym czasie, potrzebujesz kompetentnego doradcy finansowego, który podpowie Ci co zrobić w danej sytuacji i potrafi zaradzić pojawiającym się problemom finansowym.

Kredyt dla firm

Od 15 lat pomagam klientom biznesowym w pokonywaniu codziennych trudności związanych z utrzymaniem płynności finansowej czy pozyskaniem finansowania na realizacje planowanych przedsięwzięć gospodarczych. Pomagam również biznesom, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i otrzymały negatywne decyzje w bankach lub innych instytucjach finansowych. Obsługiwałem w swojej karierze firmy z większości funkcjonujących na rynku branż, dzięki czemu znam ich problemy i potrafię im zaradzić. Potrafię również zdiagnozować pojawiające się problemy i zwrócić na nie uwagę, aby podjąć zawczasu właściwe działania.

Kredyt obrotowy dla firm i nie tylko

Consulter doradca finansowy dla firm oferuje fachowe wsparcie dla przedsiębiorców w pozyskaniu różnych produktów biznesowych i pomaga w ocenie ich kondycji finansowej. Są to między innymi: kredyty (w tym kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne, kredyty deweloperskie i wiele innych), leasing (np. leasing operacyjny, finansowy, pożyczka leasingowa), faktoring (faktoring klasyczny, pełny, odwrotny), dotacje i pożyczki unijne oraz wiele innych rozwiązań dostosowanych do potrzeb i możliwości Twojej firmy.

Nazywam się Rafał Nowakowski. Jako doradca finansowy dla firm posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w bankowości biznesowej i korporacyjnej. Od wielu lat skutecznie pomagam przedsiębiorcom w utrzymaniu płynności finansowej, sfinansowaniu zakupów, czy realizacji inwestycji. Po dokonaniu analizy kondycji finansowej przedsiębiorstwa dobieram rozwiązania adekwatne do potrzeb i możliwości firmy. Takie które w trakcie ich spłaty nie obciążą nadmiernie zysków operacyjnych a jednocześnie pozytywnie wpłyną na budowanie pozycji kapitałowej firmy oraz jej dalszy rozwój.

Przez ponad piętnaście lat praktyki we współpracy z różnymi przedsiębiorcami, zdobyłem doświadczenie w zakresie specyfiki funkcjonowania różnych branż prowadzonych działalności oraz problemów z jakimi się borykają na co dzień. Wiedza ta pozwoliła mi na wypracowanie skutecznych sposobów radzenia sobie z trudnościami występującymi w firmach, takimi jak: zatory płatnicze, nadmierne zadłużenie, brak zabezpieczeń, brak zdolności kredytowej czy negatywna historia w bazach kredytowych i gospodarczych.

Usługi doradcy finansowego dla firm Consulter to pełna paleta rozwiązań biznesowych dostosowanych do potrzeb jakie w danym momencie pojawiają się w firmie.

Pomoc finansowa dla firm – kontakt

Consulter doradca finansowy dla firm nie pobiera opłat od klientów za czas poświęcony na rozmowę i analizę sytuacji finansowej ich firmy. Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatne spotkanie lub w zakładce kontakt wypełnij formularz i opisz dokładnie swoją sytuację.