Chcesz poprawić płynność finansową swojej firmy?
Potrzebujesz środków na rozwój lub inwestycje?
A może chcesz zabezpieczyć swoje transakcje w kontaktach handlowych?
Wybierz produkt, którym jesteś zainteresowany i napisz do mnie lub zadzwoń.

 

Doradca kredytowy dla firm

Wiem jak ciężko jest funkcjonować przedsiębiorstwom w okresie pandemii, gdy dookoła różne firmy upadają. Jako doradca firm mam z tym styczność każdego dnia, ale wiem też, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Tym bardziej w tym trudnym czasie, potrzebujesz kompetentnego doradcy finansowego, który podpowie Ci co zrobić i potrafi zaradzić pojawiającym się problemom finansowym.

Od dwunastu lat pomagam klientom biznesowym w pokonywaniu codziennych trudności związanych z utrzymaniem płynności finansowej czy pozyskaniem finansowania na realizacje planowanych przedsięwzięć gospodarczych. Pomagam również biznesom, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i otrzymały negatywne decyzje w bankach lub innych instytucjach finansowych. Obsługiwałem w swojej karierze firmy z większości funkcjonujących na rynku branż, dzięki czemu znam ich problemy i potrafię im zaradzić.

Nasze usługi

Consulter doradca finansowy dla firm oferuje fachowe wsparcie dla przedsiębiorców w pozyskaniu różnych produktów biznesowych. Są to między innymi: kredyty (w tym kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne, kredyty deweloperskie i wiele innych), leasing (np. leasing operacyjny, finansowy, pożyczka leasingowa), faktoring (faktoring klasyczny, pełny, odwrotny), dotacje i pożyczki unijne oraz wiele innych rozwiązań dostosowanych do potrzeb i możliwości Twojej firmy.

Nazywam się Rafał Nowakowski. Jako doradca finansowy dla firm posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w bankowości biznesowej i korporacyjnej. Od wielu lat skutecznie skutecznie pomagam przedsiębiorcom w utrzymaniu płynności finansowej, sfinansowaniu zakupów czy realizacji inwestycji. Po dokonaniu analizy kondycji finansowej przedsiębiorstwa dobieram rozwiązania adekwatne do potrzeb i możliwości firmy. Takie które w trakcie ich spłaty nie obciążą nadmiernie budżetu a jednocześnie pozytywnie wpłyną na budowanie pozycji kapitałowej firmy oraz jej dalszy rozwój.

Przez ponad dwanaście lat praktyki we współpracy z różnymi przedsiębiorcami, zdobyłem doświadczenie w zakresie specyfiki funkcjonowania różnych branż prowadzonych działalności oraz problemów z jakimi się borykają na co dzień. Wiedza ta pozwoliła mi na wypracowanie skutecznych sposobów radzenia sobie z trudnościami występującymi w firmach, takimi jak: zatory płatnicze, nadmierne zadłużenie, brak zabezpieczeń, brak zdolności kredytowej czy negatywna historia w bazach kredytowych i gospodarczych.

Usługi doradcy finansowego dla firm Consulter to pełna paleta rozwiązań biznesowych dostosowanych do potrzeb jakie w danym momencie pojawiają się w firmie.

Kontakt z doradcą finansowym

Consulter doradca finansowy dla firm nie pobiera opłat od klientów za czas poświęcony na rozmowę i analizę sytuacji finansowej ich firmy. Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatne spotkanie lub w zakładce kontakt wypełnij formularz i opisz dokładnie swoją sytuację.