Doradca kredytowy dla firm. Profesjonalna pomoc w pozyskaniu najlepszego kredytu dla Twojej Firmy!

Kredyt obrotowy, kredyt inwestycyjny, kredyt pod kontrakt, kredyt deweloperski, kredyt dla rolników, pożyczki dla firm, pożyczki pozabankowe!

 

Zadzwoń i powiedz jakiego kredytu szukasz? 

Kredyty dla firm, kredyt inwestycyjny i obrotowy, pożyczki dla małych firm

Kredyty dla firm są najpopularniejszym sposobem finansowania biznesu. Trudnym wyzwaniem dla firm w dzisiejszych czasach jest dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość gospodarcza. Przedsiębiorstwa narażone są na różnego rodzaju ryzyka. Aby utrzymać firmę na rynku trzeba wykazać się często zdolnością reagowania na pojawiające się sytuacje, zdolnością przewidywania oraz wykorzystania pojawiających się szans. Często pomagają w tym kredyty dla firm służące utrzymaniu płynności finansowej, traktowane jako zabezpieczenie na czarną godzinę czy pomagające rozwinąć biznes i sfinansować nowe inwestycje.

Wszelkie decyzje finansowe, aby były bezpieczne i efektywne powinny iść w parze z kontrolowaniem poziomu ryzyka finansowego – dźwigni finansowej. Odpowiedzialne i nastawione na rozwój przedsiębiorstwa korzystają z finansowania zewnętrznego tj. kredyty i pożyczki i wypracowują zysk dużo wyższy niż koszt tego finansowania.

W obecnym czasie, potrzebujesz kompetentnego doradcy finansowego, który podpowie Ci co zrobić w danej sytuacji i który potrafi zaradzić pojawiającym się problemom finansowym. Podpowie jak mądrze się kredytować i optymalnie realizować zaplanowane inwestycje.

Kredyt dla firm z gwarancją BGK de minimis, kredyt w rachunku bieżącym i kredytowym, kredyt inwestycyjny na finansowanie przedsięwzięć twojej firmy 

Jako doradca kredytowy od 15 lat pomagam przedsiębiorcom w pokonywaniu codziennych trudności związanych z utrzymaniem płynności finansowej czy pozyskaniem finansowania na realizacje planowanych przedsięwzięć gospodarczych. Pomagam również biznesom, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i otrzymały negatywne decyzje w bankach lub innych instytucjach finansowych. Obsługiwałem w swojej karierze firmy z większości funkcjonujących na rynku branż, dzięki czemu znam ich problemy i potrafię im zaradzić. Potrafię również zdiagnozować pojawiające się problemy i zwrócić na nie uwagę, aby podjąć zawczasu właściwe działania.

Kredyt obrotowy, pożyczki dla firm na bieżącą działalność, kredyt gotówkowy firmowy

Consulter doradca finansowy dla małych i średnich firm oferuje fachowe wsparcie dla przedsiębiorców w pozyskaniu różnych produktów biznesowych i pomaga w ocenie ich kondycji finansowej. Są to między innymi: kredyt firmowy (w tym kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne, kredyty deweloperskie i wiele innych), leasing (np. leasing operacyjny, finansowy, pożyczka leasingowa), faktoring (faktoring klasyczny, pełny, odwrotny), dotacje i pożyczki unijne, pożyczki pozabankowe oraz wiele innych rozwiązań dostosowanych do potrzeb i możliwości Twojej firmy. Pomogę Twojej firmie uzyskać finansowanie na dowolny cel zabezpieczone gwarancją de minimis

Nazywam się Rafał Nowakowski. Jako doradca finansowy dla firm posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w bankowości biznesowej i korporacyjnej. Od wielu lat skutecznie pomagam przedsiębiorcom w utrzymaniu płynności finansowej, sfinansowaniu zakupów, czy realizacji inwestycji. Po dokonaniu analizy kondycji finansowej przedsiębiorstwa dobieram rozwiązania adekwatne do potrzeb i możliwości firmy. Takie które w trakcie ich spłaty nie obciążą nadmiernie zysków operacyjnych a jednocześnie pozytywnie wpłyną na budowanie pozycji kapitałowej firmy oraz jej dalszy rozwój.

Przez ponad piętnaście lat praktyki jako doradca finansowy we współpracy z różnymi przedsiębiorcami, zdobyłem doświadczenie w zakresie specyfiki funkcjonowania różnych branż prowadzonych działalności oraz problemów z jakimi się borykają na co dzień. Wiedza ta pozwoliła mi na wypracowanie skutecznych sposobów radzenia sobie z trudnościami występującymi w firmach, takimi jak: zatory płatnicze, nadmierne zadłużenie, brak zabezpieczeń, brak zdolności kredytowej czy negatywna historia w bazach kredytowych i gospodarczych. Zwrócę Twoją uwagę na okres kredytowania, związane z tym koszty odsetkowe, optymalizację podatkową i możliwości wcześniejszej spłaty kredytu.

Usługi doradcy finansowego dla firm Consulter to pełna paleta rozwiązań biznesowych dostosowanych do potrzeb związanych z działalnością gospodarczą jakie w danym momencie pojawiają się w firmie.

Finansowanie dla firm – Consulter doradca finansowy kontakt

Consulter doradca finansowy dla firm nie pobiera opłat od klientów za czas poświęcony na rozmowę i analizę sytuacji finansowej ich firmy. Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatne spotkanie lub omów swoją potrzebę kredytową telefonicznie. Jeśli chcesz do mnie napisać w zakładce kontakt wypełnij formularz i opisz dokładnie swoją sytuację lub wyślij email na doradca@consulter.pl.