Doradca kredytowy Legionowo
Doradca kredytowy Legionowo

Doradca kredytowy Legionowo, ekspert finansowy, doradca finansowy kredyt hipoteczny i firmowy

Szukasz najlepszych doradców kredytowych w Legionowie? Dowiedz się więcej o swoich możliwościach finansowych z Consulter – ekspert finansowy Legionowo. Consulter świadczy usługi doradztwa kredytowego również w Legionowie. To także pośrednik kredytowy, który przeanalizuje dla Ciebie najlepsze oferty kredytowe wszystkich banków. Dla Ciebie to oszczędność czasu i najkorzystniejszy kredyt.

Doradca Kredytowy Warszawa – 15 lat doświadczenia

Nazywam się Rafał Nowakowski i jestem właścicielem marki Consulter. Od ponad 15 lat analizuje sytuacje finansową konsumentów i firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zdobyte doświadczenie pozwala mi skutecznie rozwiązywać różne problemy finansowe moich klientów. Skontaktuj się ze mną gdy szukasz odpowiedniego kredytu lub pożyczki dla siebie jako konsumenta, chcesz uzyskać najlepszy kredyt gotówkowy, mieszkaniowy na budowę domu lub zakup nieruchomości lub gdy chcesz sprawdzić bezpłatnie swoją zdolność kredytową. Profesjonalną pomoc oferuję również firmom prowadzącym działalność w różnej formie prawnej (JDG, spółki osobowe i kapitałowe). Pomogę sprawnie i profesjonalnie  we wszystkich formalnościach i wyjaśnię wszystkie szczegóły. Dużo ciekawych i aktualnych informacji na temat kredytu hipotecznego oraz innych produktów finansowych znajdziesz na moim Blogu Finansowym. Zajrzyj tam.

Consulter – doradca kredytowy Legionowo dla firm, doradztwo finansowe w zakresie leasingu, faktoringu i zakupu nieruchomości

Przez ponad 10 lat zdobywałem doświadczenie w bankowości biznesowej i korporacyjnej. Potrafię zdiagnozować problemy finansowe które pojawiają się w firmie i skutecznie im zaradzić. Skorzystaj z mojego doświadczenia i powiedz z czym boryka się Twoja firma? Ocenie kondycję finansową Twojego przedsiębiorstwa i zaprezentuje moje pomysły na jej poprawę lub dalszy rozwój. Podpowiem Ci jak uwolnić środki z aktywów które posiadasz, jak skutecznie zabezpieczyć płynność finansową, jak najlepiej sfinansować inwestycję. Znajdę sposób na sfinansowanie kontraktu i pomogę Ci zabezpieczyć ryzyko w kontaktach handlowych. Więcej informacji o różnych rozwiązaniach finansowych dla firm znajdziesz na stronie Doradca Kredytowy dla Firm oraz Leasing i Faktoring i Nieruchomości. Jako niezależny ekspert kredytowy oferuję Ci produkty wszystkich dostępnych na rynku banków w tym spółdzielczych, firm leasingowych i faktorów.

Doradca kredytowy Legionowo – kontakt!

Jeśli chcesz do mnie napisać wypełnij formularz w zakładce kontakt lub wyślij maila na doradca@consulter.pl Masz pilną sprawę – zadzwoń pod numer 697 781 024. Mogę się też z Tobą spotkać osobiście jeśli potrzebujesz. Dojeżdżam do klientów z Legionowa.