Doradca finansowy Pruszków
Doradca finansowy Pruszków

Doradca finansowy Pruszków, ekspert finansowy i doradca kredytowy z wieloletnim doświadczeniem

Jesteś klientem indywidualnym lub właścicielem przedsiębiorstwa i szukasz rozwiązań finansowych lub profesjonalnego wsparcia w trudnej sytuacji finansowej? Poszukujesz doradcy finansowego, który pomoże Ci i doradzi w sprawach finansowych? Zapoznaj się z ofertą firmy Consulter doradca finansowy i kredytowy. Postaw na wiedzę i doświadczenie aby otrzymać najlepsze rozwiązania i skorzystać z profesjonalnego doradztwa finansowego i kredytowego. Zadzwoń i porozmawiaj całkowicie bezpłatnie.

Consulter ekspert kredytowy w Pruszkowie, doradca finansowy firm, doradca kredytów hipotecznych

Nazywam się Rafał Nowakowski i jestem doradcą finansowym, właścicielem marki Consulter. Od ponad 15 lat pomagam klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom w sprawach finansowych. Posiadam wiedzę z zakresu zarówno finansów, jak i prawa, ponieważ z wykształcenia jestem prawnikiem. Dzięki czemu moja oferta to kompleksowa pomoc i doradztwo. Pomogę Ci pokonać przejściowe kłopoty finansowe, zachować płynność finansową czy kupić bezpieczenie i w dobrej cenie nową nieruchomość.

Moim celem jest zawsze znalezienie dla klienta najlepszych rozwiązań i produktów finansowych. Każdy klient otrzymuje ode mnie indywidualną i fachową pomoc w sprawie jego osobistych finansów lub finansów jego przedsiębiorstwa. Skupiam się na przeprowadzeniu dokładnej analizy finansowej i kredytowej. Po to aby następnie móc opracować kompleksowe rozwiązania, które zapewnić mają szybką poprawę sytuacji w finansach osobistych lub firmowych.

Doradca Kredytowy Warszawa – pomoc w wyborze kredytów bankowych, kredyt na mieszkanie i kredyty dla firm

Consulter to doświadczony doradca kredytowy z Warszawy, z 15-letnim stażem. Pomagam w zdobyciu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych. Przygotowuję porównania ofert, prowadzę przez proces kredytowy oraz formalności. Uzyskasz środki na dowolny cel mając nieruchomość.  Więcej o kredytach dla konsumentów i mojej pomocy możesz przeczytać tutaj. Produkty kredytowe dla firm, w tym rozwiązania płynnościowe, inwestycyjne, kredyty deweloperskie oraz pożyczki pozabankowe. Jeśli planujesz zakup paneli fotowoltaicznych, znajdę dla Ciebie optymalne finansowanie. Skorzystaj z mojej pomocy i poczuj się pewnie jako kredytobiorca.

Doradztwo finansowe Pruszków – zabezpiecz swoje potrzeby finansowe

  1. Pomoc w wyborze i uzyskaniu najlepszych kredytów i pożyczek – oferta skierowana do klientów indywidualnych. Szukających dodatkowych środków w ramach kredytu gotówkowego lub chcących zakupić nieruchomość w kredycie hipotecznym. Oferuje szeroką gamę produktów i usług dla właścicieli firm, którzy poszukują środków zarówno na poprawę płynności finansowej swojej firmy, jak i realizację inwestycji. Dodatkowo, jeśli dążą do uzyskania dotacji oraz pożyczek unijnych, jestem po to, aby zaspokoić ich potrzeby kredytowe.
  2. Leasing – pomoc w znalezieniu oferty leasingu na jak najlepszych warunkach zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta oraz pomoc w sfinansowaniu leasingiem nawet bardzo nietypowych przedmiotów.
  3. Faktoring – pomoc w doborze odpowiedniej usługi faktoringowej dla danej firmy, w celu zapewnienia płynności finansowej przedsiębiorstwa oraz ominięcia potencjalnego ryzyka związanego z regresem do faktoranta.
  4. Nieruchomości – pomoc w zakupie nowych nieruchomości – zarówno  lokali mieszkalnych jak i nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych

Doradca finansowy Consulter- dlaczego warto?

  • Indywidualne i profesjonalne podejście do Ciebie lub Twojej firmy i jej sytuacji finansowej. Dobór rozwiązań dostosowanych do potrzeb i oczekiwań oraz monitorowanie wdrażanych rozwiązań.
  • Dostęp do pełnej bazy ofert zarówno banków, jak i instytucji leasingowych i faktoringowych w celu wyboru najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy.
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo – wiedza podparta wieloletnim doświadczeniem.
  • Pomoc w trudnych sytuacjach finansowych – 15 lat praktyki w rozwiązywaniu problemów finansowych osób fizycznych i firm.

Zadzwoń i skorzystaj z usług eksperta całkowicie bezpłatnie! Nie rezygnuj ze swoich planów. Dojeżdżam do klientów z Pruszkowa jeśli chcesz się ze mną spotkać osobiście i uzyskać szczegółowe informacje. Możesz również opisać swoją sprawę korzystając z Bezpłatnej Konsultacji w zakładce Kontakt.