Doradca finansowy Pruszków, ekspert finansowy i doradca kredytowy z wieloletnim doświadczeniem

Jesteś klientem indywidualnym lub właścicielem przedsiębiorstwa i szukasz rozwiązań finansowych? Poszukujesz doradcy finansowego, który pomoże Ci i doradzi w sprawach finansowych? Zapoznaj się z ofertą firmy Consulter ekspert finansowy. Postaw na wiedzę i doświadczenie aby otrzymać najlepsze rozwiązania i skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Zadzwoń i porozmawiaj całkowicie bezpłatnie.

Consulter ekspert kredytowy w Pruszkowie, doradca finansowy firm, doradca kredytu hipotecznego, sprawdź zdolność bezpłatnie

Nazywam się Rafał Nowakowski i jestem doradcą finansowym, właścicielem marki Consulter. Od ponad 15 lat pomagam klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom w sprawach finansowych. Posiadam wiedzę z zakresu zarówno finansów, jak i prawa, ponieważ z wykształcenia jestem prawnikiem. Dzięki czemu moja oferta to kompleksowa pomoc i doradztwo. Pomogę Ci pokonać przejściowe kłopoty finansowe, zachować płynność finansową czy kupić bezpieczenie nieruchomość.

Moim celem jest zawsze znalezienie dla klienta najlepszych rozwiązań i produktów finansowych. Każdy klient otrzymuje ode mnie indywidualną i fachową pomoc w sprawie jego osobistych finansów lub finansów jego przedsiębiorstwa. Skupiam się na przeprowadzeniu dokładnej analizy finansowej i kredytowej, aby następnie móc opracować kompleksowy plan wdrażania nowych rozwiązań, które zapewnić mają szybką poprawę sytuacji w finansach osobistych lub firmowych.

Doradca finansowy Pruszków

Doradca Kredytowy Consulter – pomoc w wyborze kredytów bankowych, oferta dopasowana do Twoich potrzeb, kredyt na mieszkanie i kredyty dla firm

Consulter to doradca kredytowy z 15 letnim doświadczeniem. Pomogę Ci sprawdzić zdolność kredytową uzyskać najlepszy kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy, kredyt firmowy na bieżącą działalność.  Jako doradca kredytów hipotecznych przygotuję porównanie kredytów i jako pośrednik kredytowy pomogę Ci wybrać najkorzystniejsze oferty kredytowe również na  kredyt hipoteczny bez wkładu własnego. Sprawnie przeprowadzę Cię przez proces kredytowy i załatwię formalności kredytowe. Pomogę w wypełnieniu wniosku kredytowego i dokonaniu ostatecznego wyboru banku. Uzyskasz środki na dowolny cel jeśli już posiadasz nieruchomość. W ramach szerokiej gamy produktów kredytowych dla firm znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom: rozwiązania płynnościowe, inwestycyjne, dotacje i pożyczki unijne, pożyczki pozabankowe z różnych instytucji finansowych. Pomogę wybrać najlepszą. Skorzystaj z pomocy Consulter doradca kredytowy i czuj się bezpiecznie jako kredytobiorca.

Doradztwo finansowe Pruszków – zabezpiecz swoje potrzeby finansowe

  1. Pomoc w wyborze i uzyskaniu najlepszych kredytów i pożyczek – oferta skierowana do klientów indywidualnych – szukających dodatkowych środków w ramach kredytu gotówkowego lub chcących zakupić nieruchomość w kredycie hipotecznym, oraz szeroka gama produktów i usług dla właścicieli firm, którzy potrzebują środków na poprawę płynności finansowej firmy, realizację inwestycji czy uzyskanie dotacji i pożyczek unijnych aby zaspokoić potrzeby kredytowe.
  2. Leasing – pomoc w znalezieniu oferty leasingu na jak najlepszych warunkach zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta oraz pomoc w sfinansowaniu leasingiem nawet bardzo nietypowych przedmiotów.
  3. Faktoring – pomoc w doborze odpowiedniej usługi faktoringowej dla danej firmy, w celu zapewnienia płynności finansowej przedsiębiorstwa oraz ominięcia potencjalnego ryzyka związanego z regresem do faktoranta.
  4. Nieruchomości – pomoc w zakupie lub sprzedaży nieruchomości obejmująca pośrednictwo, pomoc w oszacowaniu wartości nieruchomości, uczestnictwo w całym procesie zakupu/ sprzedaży, negocjację ceny, a także weryfikację księgi wieczystej oraz organizacje całej dokumentacji.

Doradca finansowy Consulter- dlaczego warto?

  • Indywidualne i profesjonalne podejście do Ciebie lub Twojej firmy i jej sytuacji finansowej – dobór rozwiązań dostosowanych do potrzeb i oczekiwań oraz monitorowanie wdrażanych rozwiązań.
  • Dostęp do pełnej bazy ofert zarówno banków, jak i instytucji leasingowych i faktoringowych w celu wyboru najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy.
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo – wiedza podparta wieloletnim doświadczeniem.
  • Pomoc w trudnych sytuacjach finansowych – 15 lat praktyki w rozwiązywaniu problemów finansowych osób fizycznych i firm.

Zadzwoń i skorzystaj z usług eksperta całkowicie bezpłatnie! Nie rezygnuj ze swoich planów. Dojeżdżam do klientów z Pruszkowa jeśli chcesz się ze mną spotkać osobiście i uzyskać szczegółowe informacje.