Doradca finansowy Pruszków – wybierz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb

Jesteś klientem indywidualnym lub właścicielem przedsiębiorstwa? Poszukujesz doradcy finansowego, który pomoże Ci i doradzi w sprawach finansowych? Zapoznaj się z ofertą firmy Consulter i zaufaj profesjonalistom.

Consulter – działalność oparta na wiedzy i doświadczeniu

Nazywam się Rafał Nowakowski i jestem doradcą finansowym, właścicielem Kancelarii Finansowej Consulter. Od ponad dwunastu lat pomagam klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom w sprawach finansowych. Posiadam wiedzę z zakresu zarówno finansów, jak i prawa, dzięki czemu moja oferta to kompleksowa pomoc i doradztwo. Pomogę Ci pokonać przejściowe kłopoty finansowe, zachować płynność finansową, sfinansować inwestycję i rozwinąć biznes.

Moim celem jest zawsze znalezienie dla klienta najlepszych rozwiązań i produktów finansowych. Każdy klient otrzymuje ode mnie indywidualną i fachową pomoc w sprawie finansów jego przedsiębiorstwa. Skupiam się na przeprowadzeniu dokładnej analizy finansowej i kredytowej Twojego przedsiębiorstwa, aby następnie móc opracować kompleksowy plan wdrażania nowych rozwiązań, które zapewnić mają płynność finansową i bezpieczeństwo finansowe Twojej firmy.

W czym możemy Ci pomóc – oferta doradcy finansowego

Consulter to Doradca Finansowy który, oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania i pomoc w wyborze produktów finansowych dla przedsiębiorstw. W ramach szerokiej gamy produktów kredytowych dla firm znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom: rozwiązania płynnościowe, inwestycyjne, dotacje unijne, pożyczki pozabankowe oraz wiele innych.

doradca finansowy pruszków

Obszary, którymi się zajmujemy w ramach doradztwa finansowego:

1. Pomoc w wyborze i uzyskaniu najlepszych kredytów i pożyczek – oferta skierowana do klientów indywidualnych – szukających dodatkowych środków w ramach kredytu gotówkowego lub chcących zakupić nieruchomość w kredycie hipotecznym, oraz szeroka gama produktów i usług dla właścicieli firm, którzy potrzebują środków na poprawę płynności finansowej firmy, realizację inwestycji czy uzyskanie dotacji i pożyczek unijnych.
2. Leasing – pomoc w znalezieniu oferty leasingu na jak najlepszych warunkach zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta oraz pomoc w sfinansowaniu leasingiem nawet bardzo nietypowych przedmiotów.
3. Faktoring – pomoc w doborze odpowiedniej usługi faktoringowej dla danej firmy, w celu zapewnienia płynności finansowej przedsiębiorstwa oraz ominięcia potencjalnego ryzyka związanego z regresem do faktoranta.
4. Nieruchomości – pomoc w zakupie lub sprzedaży nieruchomości obejmująca pośrednictwo, oszacowanie wartości nieruchomości, uczestnictwo w całym procesie zakupu/ sprzedaży, negocjację oferty, a także weryfikację księgi wieczystej oraz organizacje całej dokumentacji.

Doradca finansowy – co Ci zapewnimy?

  • Indywidualne i profesjonalne podejście do Twojej firmy i sytuacji finansowej – dobór rozwiązań dostosowanych do potrzeb i oczekiwań oraz monitorowanie wdrażanych rozwiązań.
  • Dostęp do pełnej bazy ofert zarówno banków, jak i instytucji leasingowych i faktoringowych w celu wyboru najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy.
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo – wiedza podparta wieloletnim doświadczeniem.
  • Pomoc nawet w trudnych sytuacjach finasowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa finansowego nie tylko w Pruszkowie. Pomagamy klientom z całej Polski. Czekamy na Twoje zgłoszenie!