Doradca finansowy Piaseczno, doradca kredytowy, ekspert firmowy, doradca kredytów hipotecznych

Doradca finansowy Piaseczno – Poszukujesz doradcy finansowego jako konsument lub przedsiębiorca? Idealnie trafiłeś. Consulter to doradca finansowy w Warszawie, który pomoże Ci zarówno w finansowaniu Twojej firmy jak i w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego lub gotówkowego dla Ciebie jako konsumenta. Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań finansowych postaw na doświadczenie i kompetencje. Consulter jako doradca kredytowy od ponad 15 lat pomaga uzyskać przedsiębiorcom i osobom fizycznym najlepsze kredyty i pożyczki dostępne na rynku zarówno w bankach komercyjnych jak i spółdzielczych.

Czym zajmuje się doradca finansowy i dlaczego warto skorzystać z jego usług? 

Zakres usług doradcy finansowego jest szeroki. Doradca finansowy to osoba z wiedzą i doświadczeniem w branży usług finansowych i doradztwa finansowego. Ma za zadanie w sposób przejrzysty i zrozumiały przedstawić klientowi jego sytuacje finansową lub kondycję finansową jego przedsiębiorstwa. Także w razie potrzeb ją poprawić lub wyszukać i zastosować rozwiązania adekwatne do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Doradca finansowy wyszuka dla Ciebie jako konsumenta oraz dla Twojej firmy najlepsze instrumenty finansowe. Oceni bezpłatnie Twoją zdolność kredytową, przeanalizuje Twoją umowę i powie Ci co warto zrobić aby poprawić sytuacje finansową i zrealizować cele na których Ci zależy.

Na czym się koncentruje Doradca Kredytowy Piaseczno?

Przekazaniu klientowi rzetelnej i merytorycznej wiedzy w tematach związanych z jego finansami osobistymi lub sytuacją finansową jego firmy,

Opiece nad sprawami finansowymi firmy oraz wdrażaniem rozwiązań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa finansowego firmy i jej rozwój,

Pomocy w uzyskaniu najlepszej cenowo oferty kredytu hipotecznego, kredytu firmowego, leasingu, faktoringu, pożyczki oraz wszelkich innych produktów dostępnych na rynku,

Pomocy finansowej przez dokładne rozeznanie się w potrzebach i oczekiwaniach klienta oraz sytuacji i możliwościach na rynku. Następnie opracowanie i zaprezentowanie propozycji działań, mających na celu osiągnięcie pożądanego efektu oraz monitorowanie kondycji finansowej firmy.

Doradca finansowy i kredytowy Piaseczno

Kompleksowe usługi, których potrzebujesz – Doradca finansowy i kredytowy

Doradca finansowy i kredytowy to wybór kompleksowych usług i kompetentnego wsparcia w zakresie różnych produktów i usług, które pomogą Twojej firmie lub Tobie w podjęciu mądrych i bezpiecznych decyzji  finansowych. Wybierz obszar, w którym chcesz uzyskać pomoc i skontaktuj się z nami.

Kredyty i pożyczki – pomogę Ci w wyborze oferty kredytu dostosowanej do Twoich potrzeb i możliwości (zarówno, jeśli jesteś osobą fizyczną i potrzebujesz kredytu hipotecznego lub gotówkowego. Także jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo i potrzebujesz kredytu w celu zabezpieczenia płynności finansowej lub rozwoju swojej firmy).

Leasing – pomogę Ci w wyborze najlepszej oferty leasingowej, zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami oraz poinformuję o jego kosztach i możliwościach optymalizacji finansowej.

Faktoring – pomogę Ci w doborze praktycznego i bezpiecznego faktoringu  Twojej firmy, aby zapewnić płynność finansową i Twój korzystny wizerunek wypłacalnej firmy w oczach klientów.

Nieruchomości – pomogę Ci bezpłatnie i tanio kupić wymarzoną nieruchomość na rynku pierwotnym. Wyszukam lokal mieszkalny lub usługowy w lokalizacji którą Ty wybierzesz. Wynegocjuję najlepszą cenę, pomogę Ci zrozumieć zapisy w umówię deweloperskiej i znajdę najlepszy kredyt hipoteczny na rynku.

Doradca Finansowy Piaseczno – na co możesz liczyć?

Współpraca z doradcą finansowym to szereg korzyści dla klienta:

Indywidualne podejście do klienta i bezpłatna pomoc dla konsumentów. Dobór rozwiązań finansowych dla biznesu zgodnych ze specyfiką firmy i jej sytuacją finansową oraz oczekiwaniami.

Dokładna analiza finansowa danego przedsiębiorstwa, opracowanie szczegółowego planu rozwiązań finansowych, ocena efektywności działalności w czasie, przygotowanie biznes planów.

Kompleksowe doradztwo, dostarczanie informacji na temat finansowych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wiedza z zakresu zarówno przepisów prawa, jak i finansów połączona z ponad 15 letnim doświadczeniem.

Pomoc w pozyskaniu finansowania: kredytu hipotecznego, kredytu gotówkowego, kredytu obrotowego czy inwestycyjnego i wielu innych produktów kredytowych. A także doradztwo w doborze leasingu, faktoringu czy w kwestiach związanych z zakupem nowej nieruchomości.

Wsparcie zarówno w kontekście możliwości rozwojowych firmy oraz w sytuacjach trudnych, w których znalazło się dane przedsiębiorstwo. Pamiętaj nie ma sytuacji bez wyjścia.

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i skontaktuj się z doradcą finansowym i kredytowym Consulter.

Dojeżdżam do klientów z Piaseczna. Zadzwoń lub spotkaj się ze mną i porozmawiaj w sprawie która Cię interesuje całkowicie za darmo.