Doradca finansowy Otwock, doradca kredytowy, pośrednictwo i doradztwo finansowe

Posiadanie zaufanego i kompetentnego doradcy finansowego dla siebie lub dla swojej firmy niesie za sobą szereg korzyści , dlatego warto się zastanowić nad skorzystaniem z jego usług. Przede wszystkim posiada on wiedzę i doświadczenie, które pozwolą Ci spojrzeć z innej perspektywy na sprawy finansowe Twoje osobiste lub Twojej firmy. Z pomocą doradcy finansowego uzyskasz kompleksowe wsparcie w tematach związanych z możliwościami finansowania i sytuacją finansową. Dzięki jego wsparciu uzyskasz bezpłatną pomoc w nawiązywaniu kontaktów z instytucjami finansowymi, co przełoży się na znalezienie najlepszej dostępnej oferty kredytu, pożyczki, leasingu, faktoringu i wielu innych produktów finansowych.

Niezależny Doradca Finansowy Otwock, doradca kredytowy, kredyt dla firm i kredyt konsumencki, zapytaj specjalistę

Zawód doradcy finansowego łączy w sobie wiele czynności, które zmierzać mają do poprawy sytuacji finansowej klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Na początku współpracy przeprowadzana jest otwarta rozmowa z klientem, w celu zapoznania się z jego potrzebami, obawami, a także oczekiwaniami dotyczącymi finansów osobistych i firmowych. Następnie sporządzany jest plan czynności zawierający propozycje działań, mający na celu wdrażanie rozwiązań zmierzających do poprawy sytuacji finansowej. Proces ten jest monitorowany przez doradcę finansowego oraz w razie potrzeby modyfikowany tak, aby zapewnić jak najlepsze efekty w szybkim czasie i w dłuższej perspektywie.

Doradca finansowy Otwock

Inne czynności, którymi zajmuje się doradca finansowy to:

czynności związane z przekazywaniem merytorycznej i pełnej wiedzy na temat finansów osobistych i firmy oraz planowanych rozwiązań, analiza bilansu, analiza posiadanych umów kredytowych, analiza odbiorców i dostawców, ocena możliwych perspektyw rozwojowych,
– podejmowanie działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa finansowego przedsiębiorstwa,
– doradztwo finansowe a także pośrednictwo w nawiązywaniu kontaktów z bankami lub innymi instytucjami finansowymi,
– wyszukiwanie najlepszych ofert dla klienta (kredytów i pożyczek, dotacji, leasingu, faktoringu)

Consulter – oferta doradcy finansowego Otwock

Consulter jest doradcą finansowym który od 15 lat wspiera klientów będących w różnej sytuacji finansowej. Usługi doradztwa finansowego skierowane są do osób prywatnych oraz właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Nazywam się Rafał Nowakowski i zdobywam swoje doświadczenie w zawodzie od ponad 15 lat. W tym czasie przeanalizowałem różne sytuacje klientów i znam sposoby rozwiązania różnych problemów. Posiadam szeroką wiedzę i umiejętności zarówno z dziedziny finansów, jak i prawa, dzięki czemu jako doradca finansowy oferuję moim klientom kompleksowe wsparcie finansowe.

Posiadane doświadczenie pomaga mi w szerszym spojrzeniu na sytuację finansową przedsiębiorstwa, co skutkuje opracowaniem i wdrażaniem skutecznych rozwiązań finansowych. Moja oferta skierowana jest zarówno dla osób fizycznych, które znalazły się w trudnej sytuacji, jak również do przedsiębiorców, którzy mają na celu rozwój swojej firmy i osiągnięcie stabilizacji finansowej.

Jako doradca finansowy w mojej pracy szczególnie kieruję się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego klienta zarówno indywidualnego jak i firmy. Ponieważ każdy biznes różni się od siebie i wymaga wdrożenia różnorakich rozwiązań wymaga też indywidualnej oceny. Doświadczenie i szeroka wiedza pozwala mi na sprawne diagnozowanie potrzeb danej firmy oraz zapewnianie skutecznej pomocy.

Z Doradcą Finansowym Consulter rozwiążesz problemy finansowe i osiągniesz finansowe cele. Dojeżdżam do Otwocka i mogę się z Tobą spotkać, gdy tego potrzebujesz. Zadzwoń i porozmawiaj ze mną całkowicie bezpłatnie.