Szukasz najlepszego kredytu dla siebie lub swojej firmy? Twoje przedsiębiorstwo znalazło się w trudnej sytuacji finansowej? Chcesz po prostu porozmawiać z ekspertem finansowym, aby wiedzieć że podejmiesz właściwą decyzję? Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Consulter doradca finansowy, który od ponad 15 lat pomaga klientom indywidualnym i przedsiębiorcom rozwiązywać problemy finansowe i rozwijać firmę oraz realizować plany osobiste i biznesowe.

Doradca finansowy Mińsk Mazowiecki, doradca kredytowy – kredyt hipoteczny i kredyt firmowy

Od ponad 15 lat analizuję sytuację finansową firm i osób fizycznych i rozwiązuję ich problemy. Zdobyte doświadczenie w tym zakresie pozwoliło mi wypracować skuteczne metody radzenia sobie z różnymi bolączkami. Znam podejście oraz wymagania banków i innych instytucji finansowych do przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Wiem na co zwracają uwagę, ponieważ zdobywałem doświadczenie w bankowości i finansach przez ponad 10 lat. Pomogę Ci ocenić Twoją sytuacje i zdolność kredytową. Powiem czy przedsięwzięcie które planujesz zrealizować ma szanse powodzenia lub co trzeba zrobić żeby miało. Pomogę przeprocesować finansowanie od pomocy w wypełnieniu wniosku do wypłaty środków.

Często zgłaszają się do mnie osoby, których działalność znalazła się w trudnej sytuacji i brakuje im środków na bieżącą działalność lub sfinansowanie planowanych inwestycji. A także takie, które chcą by ich firma zachowała stabilność i bezpieczeństwo finansowe w przyszłości. Jako doradca finansowy mogę zająć się wieloma czynnościami, które zmierzać mają do poprawy sytuacji finansowej.

Consulter Doradca kredytowy Mińsk Mazowiecki, ekspert finansowy, skorzystaj i skonsultuj się 

  • najlepszy kredyt hipoteczny i gotówkowy – wyszukam dla Ciebie jako konsumenta całkowicie bezpłatnie najtańszy kredyt na zakup nieruchomości lub na dowolny cel. Jako niezależny doradca finansowy przedstawię Ci ofertę wszystkich banków i sam zdecydujesz co wybierzesz. Moja pomoc dla Ciebie jest darmowa ponieważ jestem wynagradzany przez banki na takiej samej zasadzie jak ich pracownicy i moje wynagrodzenie nie wypływa w żaden sposób na cenę Twojego kredytu.
  • najlepszy kredyt dla firmkredyt obrotowy w rachunku bieżącym lub ratalny, kredyt inwestycyjny, kredyt pod kontrakt, kredyt deweloperski, kredyt dla rolników, kredyt konsolidacyjny i wiele innych. Od 15 lat pomagam przedsiębiorcom wybrać najlepszy kredyt w zmieniającym się otoczeniu gospodarczym. Pomogę Ci dodatkowo ocenić kondycję finansową Twojego przedsiębiorstwa i zdolność kredytową. Uzyskać tanie zabezpieczenie gwarancją BGK, które pozwoli na wyższą kwotę finansowania. Napisać biznesplan na realizację planowanego przedsięwzięcia i ocenić szanse jego powodzenia.
Doradca kredytowy Mińsk Mazowiecki

Consulter Doradca Finansowy – leasing i faktoring

Jako doradca leasingowy i doradca faktoringowy pomagam pomogę Twojej firmie znaleźć najlepszy leasing i faktoring na rynku.

  • najlepszy leasing – w zależności od tego co chcesz sfinansować leasingiem znajdę dla Ciebie leasing na zakup środka trwałego (leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa) poinformuje o wszystkich jego kosztach i możliwościach optymalizacji podatkowej. Jeśli chcesz uwolnić środki z posiadanych aktywów trwałych pomogę Ci znaleźć najlepszy leasing zwrotny.
  • najlepszy faktoring – w zależności od tego czy chcesz sfinansować spływ swoich należności do odbiorców czy też zobowiązania wobec dostawców znajdę dla Ciebie produkt, który zapewni szybki spływ środków z faktur wystawianych przez Twoją firmę z odroczonym terminem płatności jak i na zapłatę dla Twoich dostawców.

Doradca finansowy Mińsk Mazowiecki – porozmawiaj bezpłatnie

  • w sprawie kredytów i pożyczek dla Ciebie jako osoby fizycznej i dla Twojej firmy  zadzwoń do mnie gdy potrzebujesz kredytu na sfinansowanie bieżących wydatków lub zakup nieruchomości jako osoba fizyczna. Także gdy potrzebujesz środków na cele związane z funkcjonowaniem firmy, zabezpieczeniem płynności finansowej, realizacją inwestycji i dalszym rozwojem
  • w sprawie leasingu dopasowanego do potrzeb, oczekiwań i możliwości Twojej firmy lub analizy posiadanych umów leasingowych
  • w sprawie faktoringu który zapewnieni płynność finansową, wypłacalność i stabilność Twojego przedsiębiorstwa.
  • w sprawie zakupu nieruchomości od dewelopera jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie lub lokal handlowy

Jak się skontaktować z Consulter doradca finansowy? Wejdź w zakładkę kontakt, wybierz produkt którego szukasz i napisz w czym mogę Ci pomóc. Jeśli nie masz czasu na wysłanie wiadomości, po prostu zadzwoń i porozmawiaj bez żadnych opłat. Dojeżdżam do Mińska Mazowieckiego jeśli chcesz się ze mną spotkać osobiście.