Twoje przedsiębiorstwo znalazło się w trudnej sytuacji finansowej? Poszukujesz profesjonalnego doradztwa i pomocy, dzięki której Twoja firma wyjdzie na prostą? Dowiedz się, w czym może pomóc Ci doradca finansowy i wybierz ofertę najlepszą dla siebie.

Co obejmuje doradztwo finansowe? – doradca finansowy Mińsk Mazowiecki

Doradztwo finansowe to zawód, który skupia w sobie wiele działań i procesów zmierzających do poprawy sytuacji finansowej danego przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem doradcy finansowego jest przede wszystkim pomoc w rozwiązaniu problemu, z którym zwraca się klient poprzez przekazywanie pełnej, rzetelnej wiedzy na temat jego sytuacji finansowej oraz wypracowanie rozwiązań które na długi czas poprawią kondycje finansową.

Do doradcy finansowego często zgłaszają się osoby, których działalność znalazła się w trudnej sytuacji i brakuje im środków na bieżącą działalność lub sfinansowanie planowanych inwestycji, ale również osoby, które chcą by ich firma zachowała stabilność i bezpieczeństwo finansowe w przyszłości. Doradca finansowy może zająć się wieloma czynnościami, które zmierzać mają do poprawy sytuacji danej firmy.

Są to między innymi:

– przeprowadzenie na początku współpracy wywiadu na temat firmy, który pomoże w skonkretyzowaniu pojawiających się problemów, a także w doprecyzowaniu oczekiwań i potrzeb klienta,
– sporządzenie planu finansowego dla przedsiębiorstwa, który pomoże usystematyzować poszczególne działania w czasie,
– stopniowe wdrażanie rozwiązań i ich ewentualna modyfikacja,
– pomoc w nawiązywaniu kontaktów z instytucjami finansowymi, nadzór i opieka w całym procesie kredytowym, aż do momentu uzyskania satysfakcjonujących decyzji.

doradca finansowy mińsk mazowiecki

Consulter – wszystko, czego potrzebujesz – doradca finansowy Mińsk Mazowiecki

Firma Consulter cechuje się profesjonalnym doradztwem finansowym, które połączone jest z szeroką wiedzą na temat obowiązującego prawa oraz z ponad dwunastoletnim doświadczeniem w pracy z klientami którzy znaleźli się w różnych sytuacjach finansowych. Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc wraz z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Skupiamy się na szczegółowej analizie finansowej i kredytowej przedsiębiorstwa, aby w następstwie opracować plan wdrażania rozwiązań dostosowanych do potrzeb danej firmy. Za cel stawiamy sobie współpracę na zasadzie wzajemnego zaufania, która pomoże klientowi wyjść nawet z bardzo trudnych sytuacji.

Doradca finansowy Mińsk Mazowiecki oferuje Państwu możliwość wyboru obszaru do współpracy:

1. Doradztwo i pomoc w zakresie uzyskania najlepszej oferty kredytu bądź pożyczki – jest to oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych (którzy potrzebują kredytu na sfinansowanie bieżących wydatków lub zakupu nieruchomości), a także do przedsiębiorców (którzy potrzebują środków na cele związane z funkcjonowaniem firmy).
2. Pomoc w uzyskaniu najlepszej oferty leasingu, dopasowanej do potrzeb, oczekiwań i możliwości klienta,
3. Pomoc w doborze najbardziej odpowiedniego faktoringu w celu zapewnienia płynności finansowej i stabilności przedsiębiorstwa.
4. Pomoc w kwestiach związanych z nieruchomościami – zakup bądź sprzedaż. Oferta obejmuje pośrednictwo, wyszukiwanie najlepszych ofert i porównywanie ich, negocjacje oraz zebranie potrzebnej dokumentacji.

Jak się z nami skontaktować? Wejdź w zakładkę kontakt, wybierz produkt, który Cię interesuje i opisz swoją sytuację. Jeśli nie masz czasu na wysłanie wiadomości, po prostu zadzwoń.