Poszukujesz doradcy finansowego, który sprosta Twoim oczekiwaniom? Zapoznaj się z ofertą Doradcy Finansowego Consulter i wybierz profesjonalną pomoc w finansach, dzięki której rozwiniesz swoją firmę i zrealizujesz biznesowe plany.

Grodzisk Mazowiecki doradca finansowy, doradca kredytowy kredyt hipoteczny i firmowy

Consulter to doradca finansowy, która pomaga swoim klientom w wielu aspektach związanych z finansami ich przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Pomagam klientom zarówno w pokonywaniu przejściowych problemów finansowych, ale również tym którzy chcą zachować płynność finansową lub rozwinąć swój biznes poprzez realizacji różnych inwestycji.

Nazywam się Rafał Nowakowski i od ponad 15 lat skutecznie pomagam moim klientom w pokonywaniu trudności związanych z pozyskiwaniem finansowania. Łączę wiedzę z zakresu prawa z finansami tak, aby zapewnić moim klientom kompleksową i fachową obsługę. Moje doświadczenie pomaga mi w skutecznym diagnozowaniu problemów występujących w firmie oraz dobraniu odpowiednich produktów, które mają na celu poprawę sytuacji finansowej danego przedsiębiorstwa.

Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają mi pomagać przedsiębiorcom w osiągnięciu przez nich stabilizacji finansowej. jako doradca finansowy potrafię pomóc również w sytuacjach trudnych, w których znalazła się dana firma – dzięki mojemu doświadczeniu pomogę wyjść na prostą również przedsiębiorcom, których sytuacja na pierwszy rzut oka wydaje się być beznadziejna.

Consulter doradca finansowy Grodzisk Mazowiecki, ekspert hipoteczny, finanse firm, specjalista ds nieruchomości, zadzwoń i zapytaj 

Za cel stawiam sobie kompleksową pomoc i doradztwo klientowi w znalezieniu najlepszych rozwiązań finansowych w zależności od sytuacji i potrzeb. Każdy klient otrzyma indywidualną i fachową obsługę.

Porozmawiaj ze mną szczerze, to w Twoim interesie. Na początku przeprowadzam szczegółową rozmowę w celu przeanalizowania sytuacji finansowej i oceny możliwości, by w następstwie móc opracować kompleksowy plan wdrażania rozwiązań, mających na celu poprawę sytuacji finansowej i osiągnięcie założonych celów. Każdy ma inną sytuację finansową i stawia sobie inne cele.

Doradca kredytowy Grodzisk Mazowiecki

Doradca finansowy Grodzisk Mazowiecki – szeroki wachlarz usług:

Doradztwo finansowe w kontekście kredytów i pożyczek – oferta ta dotyczy zarówno klientów indywidualnych (którzy chcą uzyskać najlepszą ofertę kredytu na zakup mieszkania, domu, działki budowlanej lub przeanalizować obecne umowy), jak i przedsiębiorców (którzy potrzebują środków na poprawę płynności finansowej firmy czy rozwój działalności).
Doradztwo leasingowe, pomoc w znalezieniu najlepszej oferty leasingu, dostosowanej do specyfiki i potrzeb danego przedsiębiorstwa oraz oczekiwań właściciela, optymalizacja podatkowa.
Pomoc w doborze najlepszej oferty faktoringu dla danej firmy, w celu zapewnienia bezpieczeństwa finansowego i ominięcia ewentualnych zagrożeń.
Pośrednictwo w zakupie nieruchomości na rynku pierwotnym (wyszukanie lokalu mieszkalnego lub usługowego, negocjacja ceny, ocena stanu faktycznego i prawnego nieruchomości, analiza umowy deweloperskiej, najlepszy kredyt hipoteczny na rynku).

Zapraszam do kontaktu i wyboru oferty zgodnej z Twoimi potrzebami – ze mną podejmiesz bezpieczne i mądre decyzje finansowe. Nie obawiaj się o koszty. Rozmowa ze mną nic nie kosztuje. Dojeżdżam do Grodziska Mazowieckiego jeśli chcesz się ze mną spotkać osobiście.