Poszukujesz doradcy finansowego, który sprosta Twoim oczekiwaniom? Zapoznaj się z ofertą firmy Consulter i wybierz profesjonalną pomoc w finansach, dzięki której rozwiniesz swoją firmę i zrealizujesz biznesowe plany o których zawsze marzyłeś.

Consulter – doradca finansowy, który pomoże Ci wyjść na prostą

Consulter to Kancelaria Finansowa, która pomaga swoim klientom w wielu aspektach związanych z finansami ich przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Pomagamy naszym klientom zarówno w pokonywaniu przejściowych problemów finansowych, ale również tym którzy chcą zachować płynność finansową lub rozwinąć swój biznes.

Nazywam się Rafał Nowakowski i od ponad dwunastu lat skutecznie pomagam moim klientom w pokonywaniu trudności związanych z pozyskiwaniem finansowania. Łączę wiedzę z zakresu prawa z finansami tak, aby zapewnić moim klientom kompleksową i fachową obsługę. Moje doświadczenie pomaga mi w skutecznym diagnozowaniu problemów występujących w firmie oraz dobraniu odpowiednich produktów, które mają na celu poprawę sytuacji finansowej danego przedsiębiorstwa.

Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają mi pomagać przedsiębiorcom w osiągnięciu przez nich stabilizacji finansowej. Potrafię pomóc również w sytuacjach trudnych, w których znalazła się dana firma – dzięki mojemu doświadczeniu pomogę wyjść na prostą również przedsiębiorcom, których sytuacja na pierwszy rzut oka wydaje się być beznadziejna.

Consulter – w czym Ci pomożemy i co zapewnimy – doradca finansowy Grodzisk Mazowiecki

Za cel stawiamy sobie kompleksową pomoc i doradztwo klientowi w znalezieniu najlepszych rozwiązań finansowych dla danego przedsiębiorstwa. Każdy klient otrzyma od nas indywidualną i fachową obsługę.

Na początku przeprowadzamy szczegółową rozmowę w celu przeanalizowania kondycji finansowej danego przedsiębiorstwa, by w następstwie móc opracować kompleksowy plan wdrażania nowych rozwiązań, mających na celu poprawę sytuacji finansowej i osiągnięcie założonych celów.

doradca finansowy grodzisk mazowiecki

Nasi klienci mają możliwość wyboru obszaru współpracy z doradcą finansowym Grodzisk Mazowiecki:

Doradztwo w kontekście kredytów i pożyczek – oferta ta dotyczy zarówno klientów indywidualnych (którzy chcą uzyskać najlepszą ofertę kredytu na zakup mieszkania, domu, działki budowlanej), jak i przedsiębiorców (którzy potrzebują środków na poprawę płynności finansowej firmy czy rozwój działalności).
Doradztwo, pomoc w znalezieniu najlepszej oferty leasingu, dostosowanej do specyfiki i potrzeb danego przedsiębiorstwa oraz oczekiwań właściciela.
Pomoc w doborze najlepszej oferty faktoringu dla danej firmy, w celu zapewnienia bezpieczeństwa finansowego i ominięcia ewentualnych zagrożeń.
Pośrednictwo w zakupie bądź sprzedaży nieruchomości (negocjacje ceny, ocena stanu faktycznego i prawnego nieruchomości, pomoc w oszacowaniu rynkowej wartości nieruchomości).

Zapraszamy do kontaktu i wyboru oferty zgodnej z Twoimi potrzebami – z nami podejmiesz bezpieczne i mądre decyzje finansowe!